За алею в Черкасах, що раніше належала УПЦ, взялися комунальники

Соборний парк

Процес передачі алеї в Соборному парку на баланс комунального підприємства “Дирекція парків” триває. Попри це комунальники прибирають територію до великодніх свят. 

Про це в коментарі “18000” розповів директор “Дирекції парків” Геннадій Шевченко.

– Передача землі й майна відбувається окремо. По землі – замовили землевпорядну компанію, яка буде робити проєкт із відведення території, визначатиме її межі. А по майну – вчора виїжджала комісія. Вони мають заактувати, яке є майно, визначити його вартість, тоді буде акт прийому-передачі і ми приймемо майно. А щодо землі, то будемо чекати, поки землевпорядна компанія виготовить документи, – пояснив Геннадій Шевченко.

Вирізання дерев у Сосновому парку

Однак до Великодня комунальники вирішили прибрати територію. Працюють спільно з КП “ЧЕЛУАШ”.

– Сьогодні почали, але там роботи на кілька днів. Близько п’яти дерев є небезпечними, велика територія, де потрібно косити траву. Землю потрібно підсипати, кущі підформувати, – розповів директор КП. – Працюємо своїми силами, коштів на це не передбачено.

Лавка в Собороному парку

Нагадаємо, наприкінці березня 2024 року депутати Черкаської міської ради проголосували за передачу алеї у Соборному парку на баланс КП “Дирекція парків”. Також підтримали ідею створення парку місцевого значення у Черкасах.

Раніше ця ділянка перебувала у користуванні черкаської єпархії Української православної церкви московського патріархату. Втім після рішення обранців та судових тяганин, ділянку повернули з оренди релігійної організації.

ХРОНОЛОГІЯ
  • 29 вересня 2022 року депутати Черкаської міськради підтримали вилучення землі у московських попів.
  • Водночас міський голова Анатолій Бондаренко та частина його найближчого політичного оточення це рішення не підтримали. Вже після засідання сесії мер міста назвав рішення “політичним”.
  • Далі позов до суду з метою повернення земельної ділянки з боку Черкаської міської ради підписав не міський голова Черкас, а секретар міської ради Юрій Тренкін.
  • 3 квітня цього року Черкаський окружний адмінсуд повернув мерії заяву разом із доданими до неї матеріалами, бо юристи мерії помилилися у прізвищі секретаря.
  • 14 червня Шостий апеляційний адмінсуд задовольнив апеляційну скаргу міської ради, а справу направив до суду першої інстанції для продовження розгляду.
  • 22 вересня Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов Черкаської міської ради до УПЦ щодо вилучення частини земельної ділянки в центрі міста для створення парку.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *