Зламати застосунок “Резерв+” та отримати з нього дані неможливо, – Міноборони

фото: Міноборони

Систему застосунку “Резерв+” неможливо зламати, як і отримати бази даних з нього, бо вони там не зберігаються.

Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко, пише “Укрінформ”.

За її словами, застосунок надійно захищений.

– Застосунок “Резерв+” отримав атестат відповідності КСЗІ (комплексної системи захисту інформації). Над ним працювали найкращі команди з кібербезпеки. Вони використовували успішні практики зі створення державних застосунків. Можемо запевнити, що зламати систему застосунку та отримати дані з неї неможливо, бо вона не зберігає їх, – сказала Черногоренко.

Вона пояснила, що застосунок працює за принципом “Дії” та отримує дані за запитом із реєстру в зашифрованому вигляді.

– Ті компрометації, що вже гуляють в мережі, – фейк та намагання зірвати мобілізаційні процеси і підірвати довіру до державних застосунків, – заявила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку.

Раніше “18000” пояснювали, навіщо потрібний  застосунок “Резерв+” і в кого з українських громадян він має бути. Додаток запрацював, коли набрав чинності новий закон про мобілізацію. У застосунку потрібно додати: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail. Дані через “Резерв+” уже оновили військовозобов’язані у 124 країнах.

Також читайте: У всіх ТЦК запрацювала електронна черга.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *