Зеленський звільнив Сергійчука

Президент України Володимир Зеленський звільнив голову Черкаської ОДА Сергія Сергійчука.

Про це йдеться в його указі.

Зазначається, шо голову ОДА звільнено згідно з поданою ним заявою.

Нагадаємо, Сергій Сергійчук був призначений головою Черкаської ОДА в кінці серпня цього року. Він – колишній співробітник СБУ.

Публічного представлення так і не відбулося, Зеленський представив Сергійчука “таємно” на заводі “Укравіт”.

Тодішній заступник голови Офісу Президента Сергій Трофімов зазначив, що пріоритетами Сергійчука на новій посаді будуть зниження тарифів, запуск потяга Черкаси – Київ, якісний інтернет у області, знесення незаконних об’єктів на березі Дніпра.

Попередній очільник області Роман Боднар керував адміністрацією із листопада 2019-го року до серпня 2020-го.

Ігор Шевченко був главою Черкаської ОДА із липня до листопада 2019-го.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

коментарі
2 Коментарі
  1. Так, сначала приоритетом был аэропорт и международное сообщение, потом поезд на Киев… У следующего приоритетом будет налаживание пеших маршрутов между Черкасским ОТГ? И это при том, что главным приоритетом у всех новоназначеных был дерибан. Да, деградация госуправления во все красе…

  2. Дааа, “зниження тарифів” ми відчуємо з 1 січня із повною силою. Наз влітку закупили по 3 грн., пів року почекали і продадуть народу по 11. Світло дорожчає – на якій підставі? Щоб вижати люд як лимон? Або щрб компенсувати Ахметову гумдопомогу? А проїзд? Бензин за 2 роки здешевшав на 5 грн., а перевізникам подавай проїзд по 7? То у цьому усьому Сергійчук винен? ЩО можна змінити за 3 місяці при владі? А що, Зе щось за 3 місяці змінив на краще? Йому майже 2 роки не достатньо. А втім, як сказав провідний економіст, а звідки нам взяти гроші на субсидії? От тарифи і піднімаємо. Тобто, ви сплачуєте високі тарифи, а різницю із реальними тарифами вам “дарують” у вигляді субсидій. Клас! То кого треба звільняти, Сергійчука чи “рибу” побільше?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *