Бондаренко відсторонив Воронова від керівництва міською освітою

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відсторонив Сергія Воронова від посади директора департаменту освіти та гуманітарної політики.

Про це 18000 стало відомо з власних джерел у міській раді.

Сам Воронов у коментарі нашому виданню цю інформацію підтвердив.

– Мені кілька днів не погоджувати картку, щоб я мав право підпису. Потім реєстраційний відділ затягував моє введення як уповноваженої особи департаменту. Потім міський голова відсторонив мене, – розказує Воронов.

Також він озвучує причини відсторонення:

– Нібито я не допускав аудиторську службу, і він хоче провести через це службове розслідування. Відбувається розчищення місця на посаді, щоб поставити туди іншу людину. Вчора мені погрожували кримінальними справами, щоб я написав заяву. Якщо і далі працюватимуть такими методами, то я буду звертатися в суди, – пояснив він.

Зазначимо, що за час перебування Воронова на посаді міські освітяни неодноразово були в епіцентрі скандалів. Зокрема, і щодо недопущення ДАСУ до перевірки департаменту.

Зрештою, у жовтні працівники прокуратури вручили підозру Сергію Воронову за купівлю речей для дошкільнят за завищеними цінами. Його підозрюють у вчиненні службового недбальства, що призвело до надмірних витрат бюджетних коштів сумою майже 732 тис. грн. Після цього Воронова й відсторонили від посади.

9 грудня він поновився на посаді.

коментарі

5 Коментарів

  1. Да ладно неужели мусор такой как воронов начали выбрасывать на помойку?

    1. Нужно “выбрасывать на помойку” начиная с первых лиц. Они себя уже “проявили”, зачем давать им возможность проявлять себя так же и дальше??

  2. Хоча наші політичні погляди з Вороновим і не сходяться, проте вважаю його одним з найкращих керівників, з яким я стикався у своєму житті.

  3. Цинічна Залізяка! Людина реально постраждала із-за нього, хоча міг злити з патрохами, а він тепер хоче його звільнити.

  4. Хорошо что отстранил, а то вон как раздуло на казенных харчах, а у него все-таки жена молодая

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.