“Черкаські Мавпи” поступилися “Соколам”

У Харкові “Черкаські Мавпи” зіштовхнулися із одним із лідерів Суперліги Windrose. Протягом усього матчу черкасці були у статусі наздоганяючих, втім дістати суперника не вдалося. Поразка з рахунком 79:59.

Про це повідомляє пресслужба “Мавп”.

Черкасці краще стартували у матчі, відзахищалися у своїх моментах та повели з рахунком 4:0. Одним із кращих моментів старту був данк Дювона Максвелла. Втім з відповіддю “Соколи” не забарилися, влучили два триочкових і вийшли вперед і вже до середини періоду мали двозначну перевагу, яку тримали до кінця періоду – 24:12.

У другій 10-хвилинці Максвелл і компанія лише місцями наближалися до суперника, втім харків’яни відповідали вправними атаками здалеку та з трисекундної зони. Тоді як черкасцям практично кожна атака давалася вкрай складно, тому до великої перерви статус-кво залишився без змін 40:29.

На старті другої половини “Соколи” здійснили ще один ривок і різниця між командами стала загрозливою, втім черекасці відповіли кількома атаками від Первіса і повернулися на відстань 10-ти очок. Однак відповідь знову була за господарями. Кидки Майка Девіса та Зечевіча допомогли команді знову наростити свою перевагу.

У заключній чверті змінити щось на майданчику не вдалося. У черкасців відверто не пішов кидок, тоді як господарі паркету грали від своїх сильних сторін і навіть до кінця матчу наростили перевагу. У підсумку 79:59, третя поспіль поразка.