МІФ про господарників

Звідки береться уявлення про те, що той чи інший політик є “господарником”? І що, власне, таке той пресловутий “господарник”? Мені так уявляється, що це людина невеликого розуму, але працьовита і розуміється на налагодженні якихось побутових речей, ощадлива, технічно метикувата. Якщо перекласти це на місто, то людина, яка може і не шарить в інвестиціях і стратегіях, але дає раду ЖКГ та інфраструктурі.

Так звідки ж в місті, де цілі райони сидять без гарячої води, а десятки будинки – без опалення, а деякі – без газу. Де виникають провалля прямо біля центральних площ через гнилі комунікації. Де після кожного рясного дощу люди пірнають з головою в калюжі. Де взимку або сніговий колапс, або платять мільйони за прибирання неіснуючого. Звідки в таком місті міф про мера-господарника??? На кожне твердженні можу дати відповідне посилання,але хто живе в Черкасах, той і сам знає,що це – правда.

Чому я про це згадала? Тому що наткнулася на відео чергового пориву тепломереж сьогодні https://www.facebook.com/makuha.m/videos/4178996708793823

А потім на чергову рекламу, як розцвіло місто під мудрим керівництвом Анатольвасіліча: предмет особливої гордості – ангіограф. Той самий, щодо якого на розтраті 3 млн грн нещодавно СБУ упіймали головлікаря! Ну це уму непостіжимо, хвалитися тим, що куплено втридорога з корупційною маржею, та ще і досі не працює!

Якби ви найняли прораба, який дозволяв робочим тирити ваші будівельні матеріали, куплені дорожче їхньої вартості, і при цьому у вас протікали труби і не працювала сантехніка, а на кухні відвалювалася новопокладена плитка, ви би вважали такого прораба ловким господарником? Умовляли б членів родини не виганяти його,а дати йому ще 5 років робити ремонт? Чіпляли б рамку на його підтримку?

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.