Про Mapamagic і конкурс із GPS-трекінгу

Чотири роки тому наша команда створила додаток Mapamagic, роль якого – допомогти жителям міста бачити в реальному часі, коли на потрібну зупинку приїдуть потрібні маршрутка або тролейбус.

Ідея створення такого додатка виникла у членів нашої команди, які щодня користуються громадським транспортом міста. А реалізувати його не викликало великої складності, оскільки ми вже мали успішний досвід впровадження подібної системи у Лондоні.

Окрім самого додатка, наша команда безкоштовно закупила трекери і поставила їх в усіх одиницях громадського транспорту Черкас.

Ми стикалися із агресією перевізників і спротивом влади, які демонстрували повне небажання зробити процес перевезень прозорим. Але попри це, йшли до своєї мети – дати можливість кожному жителю міста знати, коли прийде тролейбус або маршрутка на зупинку. І чи прийде вона взагалі, коли йшлося, наприклад, про вечірній час.

Проект вдалося не лише реалізувати в Черкасах, а і в іншому місті – Дрогобичі.

Не так давно черкаська міська влада оголосила конкурс для визначення переможця, який обладнає GPS-трекінгом громадський транспорт міста. Я вітаю таке рішення влади! Думав навіть над тим, щоб узяти участь у конкурсі. Але потім ухвалив рішення не роботи цього. Насамперед це пов’язано із тим, що сьогодні я – не лише представник громадського сектора, а й політик. Мені б дуже не хотілося, аби наша благодійна ініціатива стала приводом для спекуляцій. Ми ніколи не працювали з місцевим бюджетом і завжди все робили для міста безкоштовно. Як і раніше, готові надавати місту і його жителям послугу із трекінгу громадського транспорту на безоплатній основі.

Також ми готові співпрацювати з переможцем конкурсу. Залюбки надамо безкоштовну консультаційну підтримку, якщо така знадобиться. А також інтегрувати мобільний додаток (під iOS and Android) Mapamagic у міську систему, аби його користувачі мали змогу й надалі дізнаватися всю оперативну інформацію про переміщення громадського транспорту в себе в телефоні.

Віктор Євпак, лідер команди Mapamagic

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.