Про незалежність, право вибору і кожного з нас

Знаю людей, які мріють про життя за кордоном і вважають його кращим. У моєму житті склалося навпаки. Жити в Україні – це мій усвідомлений вибір. Я прожив кілька років в одній із країн Європи. Мушу констатувати: там справді краща інфраструктура і вищий рівень життя. Але 10 років тому, завершивши навчання в іншій країні, я ухвалив важливе рішення – повернутися додому. До того ж, вмовивши переїхати сюди дружину, яка народилася та виросла у Великобританії.

Я точно знаю, що життя за кордоном для мене не могло би бути таким же комфортним, як удома. Навіть якщо в нас менша зарплата й гірші дороги. Бо саме Україна – це наш дім. Бо саме тут ми говоримо своєю рідною мовою. Бо тут рідні батьки, а тепер – і діти.

Також я знаю, що кожен із нас у силах маленькими кроками змінювати свою країну, своє місто і свій двір. І саме над цим уже 10 років працює наша команда. Робить європейським двір своєї багатоповерхівки. Підтримує благодійні проєкти. Бореться з корупцією. А тепер – іде до влади, аби зміни стали системними.

Ми незалежні в тому, яку країну для життя обрати. І справа кожного – робити так, аби нашу країну любили не лише ми, українці, але й кожен, кому тут пощастило побувати. Зі святом, друзі! З Днем Незалежності!

Віктор Євпак, лідер черкаської команди
партії “Голос”

*Політична колонка


*Політична колонка – спецпроект рубрики «Блоги», в якому своїми думками діляться учасники майбутнього виборчого процесу. Відповідальність за зміст цих матеріалів несуть їхні автори.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.