Ваш Голос здатен змінити Черкаси!*

Уже цієї неділі, 25 жовтня, в Україні відбудуться місцеві вибори. Я закликаю Вас прийти на дільницю і віддати свій голос. Адже саме від Вашого голосу залежатиме життя нашого рідного міста в найближчі п’ять років.

Оскільки цього року вибори відбуватимуться у час пандемії COVID-19, подбайте про своє здоров’я, а також здоров’я оточуючих. Заходячи на дільницю, одягніть маску. Також варто взяти з собою власну ручку.

На дільниці ви отримаєте чотири бюлетені. Голосуватимемо за міського голову Черкас (Віктор Євпак – під №3 у бюлетені). А також за депутатів трьох рад: обласної, районної та міської. “Голос” висувається в усі три рівні рад, аби стати альтернативою між старими політиками, які обкрадала нас попередні десятки років, та новими, які так і не припинили розкрадання. “Голос” іде до влади, аби не давати красти тим, хто звик роками це робити!

Я веду з собою команду управлінців, які вже мають успішних досвід роботи у своєму підприємстві, керуючи ОСББ або у громадській сфері. Ми принесемо свій найбільш успішний управлінський досвід у владу.

Віктор Євпак,
кандидат на посаду міського голови Черкас
(партія “Голос”)

*Політична реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.