Бондаренко як громадянин проти забудови Замкового узвозу

Анатолій Бондаренко мер Черкас

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко поділився своїми думками щодо забудови Замкового узвозу. Свою відповідь він розділив на дві частини: як громадянин і як міський голова.

Про це він розповів у ефірі “18000″.

– Особисто я проти забудови Замкового. Як громадянин.

Водночас як міський голова я не маю важелів, щоб не дати приватним особам можливість проводити реконструкцію на їх власності.

Щодо будинку з грифонами. Нагадую, який був ґвалт щодо перефарбування Блакитного палацу. Сьогодні він має начебто і непоганий вигляд. І такий, як тоді, коли його будували. Точно так само буде виглядати і Будинок з грифонами. Там не робитимуть жодних добудов.

Щодо будинку Школьнікова – там є квартири у громадян. Ніхто не збирається там нічого робити, – сказав Бондаренко.

За словами міського голови, забудова буде відбуватися відповідно до норм чинного законодавства.

Як писав “18000″, прокуратура скерували до суду позов про визнання нечинним наказу про затвердження містобудівних умов і обмежень для проектування об’єкта будівництва по вулиці Замковий Узвіз. Судовий розгляд справи триває.

Нагадаємо, 10 червня на Замковому узвозі у Черкасах з’явилося графіті проти забудови. Відповідну електронну петицію підписали 634 особи з 500 необхідних. Черкаська міська рада розглянула електронну петицію і задовольнила її частково, вказуючи на те, що розташування об’єкта реконструкції відповідає містобудівній документації.

Раніше будівельна компанія “Надія” мала намір збудувати кілька житлових багатоповерхівок на Замковому узвозі. Проте суд скасував дозвіл на забудову Замкового узвозу.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

коментарі
3 Коментарі
  1. “Як громадянин я категорично проти, але як міський голова — вже гроші взяз, тому вибачте, нічого не можу зробити.”

  2. В данній ситуації основний важіль -гроші, ну дуже великі грощі

  3. Коли родинам активістів будуть квартири видавати??? Це теж робота, яка повинна оплачуватись гідно!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *