Чат-ботом із пошуку роботи від черкаських розробників скористалися більше 3,5 тисяч підприємців та бізнесів 

За пів року чат-ботом із пошуку роботи та розміщення вакансій “Employer Bot” скористалися 3,5 тисячі роботодавців. За цей час сервіс допоміг опублікувати понад 3 тисячі вакансій, які змогли побачити більше 40 000 користувачів. 

Чат-бот в кінці березня створила черкаська ІТ компанія Master of Code Global спільно з обласною військовою адміністрацією. Сервіс покликаний підтримувати економіку міст, які нині перебувають в тилу, а його головна мета – спростити процес публікації вакансій для роботодавця. 

Як розповіли “18000” в ІТ компанії, основний функціонал “Employer Bot” та його запуск команда здійснила за 5 днів. Протягом цього часу головним завданням розробників було поєднати максимальну зручність сервісу для користувача та оперативність у реалізації ідеї. 

Спочатку чат-бот запустили на Черкащині, та згодом інформація про нього поширилася й на інші області. Тож паралельно черкаські айтівці розробляли аналогічні сервіси для решти регіонів та вдосконалювали вже наявний функціонал. 

Нині, окрім Черкащини, “Employer Bot” також функціює на Рівненщині, Волині, Тернопільщині, Хмельниччині, у Мукачево та Бурштині. Сервісом користується широкий спектр підприємств, бізнесів та установ: від аграрної промисловості до інформаційних технологій, салонів краси та лікарень, інженерів, вантажників, автомобільних майстрів тощо. 

Як працює чат-бот?
  1. роботодавець розпочинає активну сесію із чат-ботом “Вакансії на Черкащині”, у декілька кліків вносить необхідну інформацію про вакансію та підтверджує її;
  2. після цього сформована вакансія потрапляє на розгляд модератора та може бути схвалена або не схвалена для розміщення у телеграм-каналі “Робота на Черкащині”.

Актуальність вакансії перевіряється чат-ботом кожні 72 години. Якщо вакансія була закрита, він видаляє повідомлення із телеграм-каналу. У випадку, якщо роботодавець продовжує шукати кандидатів, бот продовжує термін дії оголошення.

Крім цього, за кожним чат-ботом закріплений модератор, який підтверджує публікацію нової вакансії, що убезпечує від постингу фейкових або некоректних повідомлень. 

Користування сервісом – безкоштовне. 

Які результати на сьогодні?

Від початку запуску чат-бота вакансії, опубліковані за допомогою нього, побачили вже понад 40 000 користувачів. Водночас сервісом скористалися 3 500 підприємців та представників бізнесу, які опублікували понад 3 000 вакансій.

Найбільше вакансій регулярно публікують на Волині, Рівненщині та Черкащині.

Також за останні два місяці 42 роботодавці повідомили розробників “Employer Bot” про закриття опублікованих вакансій. 

“І це число значно більше, адже у перші місяці роботи чат-ботів інтенсивність публікацій була значно вищою, а кількість закритих вакансій ми почали відстежувати лише два місяці тому”, – коментують у компанії. 

***

Додамо, Master of Code Global – IT-компанія, яка має представництво у Черкасах, Києві, США та Канаді. Нині очолює рейтинг топ-10 лідерів світу у ніші Conversational AI (розмовний штучний інтелект), має потужну експертизу у цій сфері, тому нині тримає фокус  допомоги на розробці корисних технологічних рішень для України.

Підписуйтесь на сторінку “18000” в інстаграмі та витрачайте час у мережі із користю

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *