Чому чиновники, які стріляють посеред поля, – довбні: подкаст ІТшника, закоханого в зброю

Скільки коштує зброя і з чого почати заняття практичною стрільбою? Чому до вогнепальної можна підходити лише з холодною головою? І чому на Черкащині не можна стріляти там, де заманеться? 

На ці та інші запитання дасть відповідь герой нашого подкасту “Тру сторі” головний технічний директор ІТ-компанії Богдан Сергієнко. Він з дитинства закоханий у зброю і вже понад п’ять років серйозно займається цим хобі.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі
1 Коментар
  1. Кілька фактів про закон про зброю. Для інформації.
    Кожна країна Європи має закон про зброю, крім України. Згідно Конституції України, 92ї статті, частини 7ї, обіг зброї має регулюватися виключно законом. 263 стаття Кримінального кодексу України посилається на неіснуючий закон, і без закону тисячі людей засуджують. Інструкція МВС затверджена наказом N622 суперечить 27ій статті Конституції України, тому що обмежує право на самозахист поза житлом. І в цей час, за п’ять останніх років, злочинцями вбито тридцать п’ять тисяч цивільних громадян, яких держава зобов’язана була охороняти 27ст Конституції України, а право на захист свого життя, при цьому, обмежила.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *