Зоомагазин Леопольд

Лютий прозвітував Президенту про справу вбивства Комарова

Під час візиту Президента України Володимира Зеленського начальник ГУНП в Черкаській області Валерій Лютий прозвітував про хід розслідування вбивства Комарова.

– Було створено групу, до її складу увійшло 120 чоловік. За три доби опрацювали 75 камер відеонагляду, знято 17 інформацій. Допитано 850 осіб. За цей час направлено ще 17 ухвал на проведення експертиз. Половина з них виконана, – сказав Лютий.

За його словами нині розглядають три версії. Серед них – професійна діяльність.

На прохання Президента означити термін проведення розслідування Лютий наголосив, що такі злочини зазвичай мають замовника, тому спрогнозувати складно, адже потрібно зібрати серйозну доказову базу.

Нагадаємо, сьогодні  Президент відвідав аеропорт. Після цього він побував на дорозі  Р-10. Також Зеленський відмовився прийняти у подарунок від журналістки свій бюст.

Після інспетування дороги Володимир Зеленський направився до Черкаської облради. Там він заслухав представників екологічної, соціально-політичної та економічної сфери Черкащини. Під час обговорення не оминули й питання зриву опалювального сезону в Смілі.

Додамо, перед приміщенням облради Зеленського зустріли мітингувальники.

Під час виступу в облраді Президент також представив нового очільника Черкащини.

Трансляцію візиту Президента до Черкаського аеропорту дивіться ТУТ, пряму трансляцію виступу в Черкаській облрадіТУТ.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. І що ця мавпа в генеральських погонах може сказати про розкриті злочини ? Соплі на кулак наматує, ось і все що він може зробити.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *