Зеленський заслухав у Черкасах фахівців з екологічних питань

Президент України Володимир Зеленський у Черкасах заслухав фахівців з екологічних питань.

Про ситуацію в регіоні прозвітувала очільниця Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Олена Звягінцева. Вона наголосила на тому, що нині головними забрудниками міста є низка підприємств: ПРАТ “Черкаське Хімволокно”, Черкаська ТЕЦ, ПАТ “Азот”. Також вона акцентувала увагу на проблемах цвітіння Дніпра.

Начальник Державної екологічної інспекції у Черкаській області Сергій Поліщук зауважив, що нині багато звернень надходить стосовно забруднення довкілля через будівництво пташників. Він стерджує, що предстаників інспекції не пускали на перевірку підприємств.

Поліщук також попросив принаймні на три роки обмежити промисловий вилов риби у Дніпрі.

Наголосили під час обговорення й на забрудненні екології, яке спричиняє на Черкащині Миронівська птахофабрика.

Нагадаємо, сьогодні Президент відвідав аеропорт. Після цього він побував на дорозі Р-10. Також Зеленський відмовився прийняти у подарунок від журналістки свій бюст.

Після інспетування дороги Володимир Зеленський направився до Черкаської облради. Там він заслухав представників екологічної, соціально-політичної та економічної сфери Черкащини. Під час обговорення не оминули й питання зриву опалювального сезону в Смілі. Також начальник ГУНП в Черкаській області Валерій Лютий прозвітував Президенту про хід розслідування вбивства Комарова.

Додамо, перед приміщенням облради Зеленського зустріли мітингувальники.

Під час виступу в облраді Президент також представив нового очільника Черкащини.

Трансляцію візиту Президента до Черкаського аеропорту дивіться ТУТ, пряму трансляцію виступу в Черкаській облраді – ТУТ.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.