Майже на 150 мільйонів: які медзаклади Черкащини купували реабілітаційне обладнання

реабілітаційне обладнання в обласній лікарні

Фото обласної лікарні

На Черкащині закупили різного реабілітаційного обладнання на майже 150 млн гривень від початку повномасштабного вторгнення.

Інформація про це є у системі “Прозорро”, пише “18000“.

Більшу частину закупівель здійснили два черкаські заклади – консультативно-діагностична поліклініка, а також міська дитяча лікарня. На двох вони закупилися на майже 100 млн гривень. Більшість цього обладнання вже поставлена. Водночас частина досі очікує своєї оплати. Йдеться про скандальне обладнання бренду “Візіон”, про яке писав “18000“.

Попри такі інвестиції в обладнання, ані Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка, ані Черкаська міська дитяча лікарня не є лідерами у сфері реабілітації. Крім того, 28 травня депутати міської ради проголосували за ліквідацію Черкаської консультативно-діагностичної поліклініки шляхом приєднання її до Першої міської лікарні.

Крім того, за статистикою НСЗУ, найбільша кількість пролікованих пацієнтів і, відповідно, отриманих за це коштів закладами, – у зовсім інших установах, які інвестували в обладнання за цей період суттєво менше.

Йдеться, зокрема про Черкаську обласну лікарню, у якої за цей період придбано обладнання на суму трохи більше 15 млн гривень, а також профільну міську реабілітаційно-оздоровчу поліклініку “Астра”, яка закупилась на таку ж суму. Ще один заклад, який серед лідерів за наданням відповідних послуг – Черкаський обласний госпіталь для ветеранів. Він обладнання за цей період майже не купував, проте його переоснащення заплановане у межах коштовної реконструкції.

Вартість закупівель обладнання

У яких фірм купували реабілітаційне обладнання медзаклади Черкащини, ми писали у матеріалі – Реабілітація на всі гроші. Хто і як рухає галузь на Черкащині?

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!

коментарі
1 Коментар
  1. А безплатно можна зайти?????

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *