Молодь Умані створила пункт для зарядки ґаджетів і систему обміну павербанків

Команда Творці майбутнього з Умані

Студенти Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини забезпечили заклад і колег пунктом для зарядки ґаджетів на випадок проблем із електрикою. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОВА.

Молодь об’єдналася в команду “Творці майбутнього” і подала заявку на участь у молодіжній програмі UPSHIFT від Дитячого фонду ООН. Там вона отримала менторську та фінансову підтримку своєї ініціативи.

У межах проєкту молодь розробила в університеті систему обміну павербанків. Щоб отримати павербанк на тимчасове використання, потрібно заповнити онлайн форму та прийти на зарядну станцію. Там волонтери видають прилади і приймають назад. Наразі такою послугою регулярно користується понад 40 студентів і викладачів.

“Ми ретельно обирали, які саме павербанки будуть найкращими для наших користувачів. Аналізували обʼєм батареї і кількість циклів повного заряджання. Нам важливо, щоб пристрої довго служили та були надійні в експлуатації”, – розповіла очільниця команди, студентка Богдана.

Команда обладнала окреме місце в читацькому залі університету зарядною станцією, а також сонячною панеллю. Так, молодь демонструє студентам на практиці цикл створення та використання електроенергії. Також команда проводить інтерактивні заходи, де розповідає і показує, як встановлювати та користуватися сонячною панеллю, як використовувати її разом із зарядною станцією.

Окрім того, студенти організовують лекції та тренінги, де кожен може представити своє дослідження, дізнатися більше про зелену енергію, використання вичерпних ресурсів і можливості встановлення відновлювальних джерел енергії. Загалом до проєкту команди “Творці майбутнього” доєдналося близько 300 молодих людей.

Команда ставить перед собою ціль – зробити обмін павербанками доступним для всіх жителів Умані.

Також читайте: На Черкащині розширюватимуть рух добровільної пожежної охорони.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. А чому на фото відсутня пані Плетньова

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *