На Черкащині знову може змінитися очільник області

Відразу кілька не пов’язаних між собою джерел нашого видання із черкаської політики повідомляють, що голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук може бути звільнений найближчим часом.

За інформацією наших джерел, відставка має відбутися до кінця року, тобто протягом цього тижня. Її причини достеменно невідомі, так само, як і те, хто замінить Сергійчука на посаді.

– Голова ОДА Сергій Сергійчук на робочому місці, інформації про заяви в мене немає. Ви знаєте, що рішення про звільнення голів ОДА ухвалює лише Президент. Відповідного Указу, як ви бачили, на сьогодні немає, – прокоментувала “18000” прес-секретарка голови адміністрації Олена Шаповал.

Нагадаємо, Сергій Сергійчук був призначений головою Черкаської ОДА в кінці серпня цього року. Він – колишній співробітник СБУ.

Публічного представлення так і не відбулося, Зеленський представив Сергійчука “таємно” на заводі “Укравіт”.

Тодішній заступник голови Офісу Президента Сергій Трофімов зазначив, що пріоритетами Сергійчука на новій посаді будуть зниження тарифів, запуск потяга Черкаси – Київ, якісний інтернет у області, знесення незаконних об’єктів на березі Дніпра.

Попередній очільник області Роман Боднар керував адміністрацією із листопада 2019-го року до серпня 2020-го.

Ігор Шевченко був главою Черкаської ОДА із липня до листопада 2019-го.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *