У Бондаренка остаточно дозволили висотну забудову Замкового узвозу

Черкаська міська рада видала містобудівні умови та обмеження на забудову ділянки за адресою Гагаріна, 60, а саме під Замковою горою. 

Про це виданню “18000” стало відомо з власних джерел. Інформацію також підтвердив профільний заступник міського голови Віктор Беззубенко.

Документи видані будівельній компанії “Надія”, що є суборендарем земельної ділянки. Згідно з заявою, поданної забудовником, на цій ділянці має бути збудовано чотири багатоповерхівки, одна з яких на вісім поверхів. Зі слів дотичних до компанії забудовника депутатів, зокрема Нарека Казаряна, який є родичем власника компанії “Надія”, така будівля нібито не заважатиме огляду зі скверу імені Богдана Хмельницького. Водночас забудовники так і не надали візуалізацію проєкту, який показує розміщення саме восьмиповерхового будинку в тому місці. На всіх раніше наданих візуальних матеріалах зображені чотири п’ятиповерхівки. 

Раніше міський голова Анатолій Бондаренко заявляв про те, що відповідна висотна забудова буде можлива тільки після проведення громадських слухань. Крім того, про це заявляли депутати Черкаської міської ради, які раніше голосували за зміну цільового призначення сусідніх земельних ділянок. Завдяки діям чиновників і результатам голосування забудовник зможе забудувати весь Замковий узвіз житловою забудовою. 

Після отримання МУО забудовник зможе розпочати офіційно виготовлення проєктної документації на забудову.

Хочеш читати більше земельних матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі
4 Коментарі
  1. Гарний відкат отримали, нічого не бояться

  2. Чудовий мер, піклується про черкащан. Це те що місту потрібно – висоточка на схилах Дніпра. Навіть якщо відкинути естетичний абсурд цієї ідеї, де буде парковка для 8 поверхового будинку? Як щодо дорожньої розв’язки- замковий узвіз вже зараз постійно в пробках. Плюс, не забуваємо, що пан Казарян зносить історичну будівлю біля Бдинку Природи і там буде ще одна мальовнича висоточка. Даєш більше висоточок в історичних місцях!

  3. Ну Бондаренко ж чинить опір…молодець,свій же

  4. За драмтеатром тоже обещали сохранить сквер с фонтаном и ограничить высоту застройки И что?
    Власти глубоко плевать на мнение черкащан

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *