Уже 300 тисяч порцій приготували в одному з центрів гуманітарної підтримки в Черкасах: потреби захисників і переселенців

У Черкаському вищому професійному училищі уже приготували понад 300 000 порцій гарячих страв для військових і переміщених осіб. 

Про це повідомив директор училища Сергій Воронов.

Волонтери, які щодня готують їжу на кухні закладу, потребують холодильники та морозильні камери. Адже на вулиці ставатиме ще тепліше, а ті холодильники, які є, здатні закрити потребу лише на 30-40%.

До небайдужих черкащан звертаються з проханням допомогти і в потребі забезпечення заклад електричними плитами. Як зазначив Сергій Воронов, із початку війни на кухні втратили вже п’ять таких плит, вони не витримали навантаження.

Також на кухню потрібні каструлі 40-50 літрів (алюмінієві), ножі, перчатки, картоплечистка. Велике потреба є в одноразовому посуді – глибоких тарілках, ложках, виделках. Для мийки посуду – миюче, нержавіючі скребки, порошок і сміттєві пакети.

За можливості, жителів Черкащини просять привозити в заклад різні крупи, тушонку, консерви, маргарин, дріжджі, яйця. Дуже необхідна капуста, із фруктів – яблука. Також можна шоколадки, батончики.

Для розвезення їжі постійно потрібне дизельне пальне. Директор училища розповів, що в день витрачають щонайменше 20 літрів палива.

Також в навчальному закладі перебувають внутрішньо переміщені особи. Зараз потрібен весняний одяг. Для чоловіків: спортивні штани, футболки, капці; жінкам: білизна, капці, футболки великих розмірів.

Також у закладі перебуває майже 100 дітей віком від 4 місяців до 17 років. Дітям можна приносити дитяче харчування, підгузки, взуття від 34 розміру, а ще пральний порошок, шампуні, гелі для душу.

Наші захисники постійно потребують: бронежилети, розвантаження,  ремені, наколінники, тактичні перчатки.

Якщо маєте можливість допомогти чи їжею, чи одягом, звертайтесь за адресою місто Черкаси, вулиця Подолінського, 20.

Контактний телефон: 063 3535 262.

Нагадаємо, міська рада не підтримуватиме черкаські КСНи.

Актуальні запити від перевірених волонтерів – у нашому телеграмі

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *