Музей Пушкіна й Чайковського хочуть перейменувати в Кам’янці

Фото: IGotoWorld.com

Кам’янська міська влада хоче перейменувати музей Пушкіна й Чайковського в літературно-музичний музей.

Про це пише Укрінформ.

— Ухвалили рішення звернутися до Міністерства культури з проханням перейменувати музей Пушкіна й Чайковського на літературно-музичний музей. Музей належить державному історико-культурному заповіднику, й перейменовувати його — прерогатива міністерства. Сподіваємося, що воно піде нам назустріч, — розповів міський голова Кам’янки Володимир Тірон.

Він також повідомив, що поки вирішено утриматися від рішення про демонтаж пам’ятника Пушкіну у міському парку. Прибрали лише погруддя російського поета біля міського ліцею №1.

— Зносити пам’ятник ми не будемо до завершення війни. Зрештою, Пушкін і Чайковський не винні в тому, що через кілька століть якийсь маніяк путін вирішив піти на Україну війною. Долю монумента вирішимо вже після війни, коли організуємо місцеве опитування, — сказав Тірон.

Крім того, міській топонімічній комісії запропонувати подумати над варіантами назв вулиць, які досі названі на честь Герцена й Добролюбова.

На початку 19 століття в Кам’янці діяло Південне товариство декабристів. Сюди приїжджав і Олександр Пушкін. Також упродовж майже 30 років до Кам’янки в гості до сестри приїжджав композитор Петро Чайковський, який написав тут оперу “Євгеній Онєгін”.

Нагадаємо, в Черкасах погруддя російському поетові Олександру Пушкіну розфарбували в блакитно-жовтий колір.

Більше фото- та відеоконтенту – у нашому інстаграмі

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Ми не повинні уподоблятися тім,хто 90 років тому спалював книги класіків. До того ж поети , музиканти, науковці царської Росії ні якім боком до хворого на голову путіна. Давайте залишимося людьми. Пушкін, доречі, в дитинстві зовсім не розмовляв російською, і вірші писав французькою. У нього гувернанти були саме з Франції і Англії. Думаємо , потім робимо

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *