Вартість будівництва “президентського садку” на Митниці виросла ще на 40 мільйонів

Департамент будівництва Черкаської ОДА повторно оголосив тендер на будівництво дитячого садочку на Митниці. Порівняно з попередньою закупівлею, яка була відмінена, вартість виросла відразу на 40 мільйонів.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Аукціон по тендеру має відбутися 30 червня. Очікувана вартість – 135 мільйонів гривень. Роботи мають бути завершені до кінця цього року.

18000” звернувся за коментарем у Черкаську ОДА щодо того, які зміни відбулися в проекті, і за рахунок якого бюджету буде покрито суму у 40 мільйонів. Нині ми чекаємо на відповідь. Як тільки отримаємо її – вона буде опублікована окремим матеріалом.

Як писав “18000”, Черкаська ОДА  не може визначити, хто ж будуватиме на Митниці “Президентський садок”. Дату аукціону двічі переносили. Зрештою у травні його відмінили, оскільки замовник відхилив усі три пропозиції на будівництво.

Голова області Олександр Скічко пояснив труднощі із початком будівництва недоліками у проекті.

Нагадаємо, будівництво цього садочка обговорювалось ще із березня 2019 року. На момент проектування його вартість оцінювалася у 40 млн грн, проте з часом вона зросла до 94 мільйонів. 

У 2020-му з подачі президента Володимира Зеленського садочок був включений у програму “Велике будівництво”. Його мали почати будувати ще у 2020-му році, проте не змогли це зробити. Олександр Скічко пояснив це “бюрократичними процедурами”.

Уже у 2021-му Черкаська міська рада зібралася на позачергову сесію і виділила на будівництво 20,9 мільйона гривень. Відповідно, ще більше 70 мільйонів на роботи буде спрямовано з державного бюджету.

коментарі

1 Коментар

  1. До вводу в експлуатацію (термін невідомо) вартість даного садочка становитиме (як мінімум) 500,0 (пятсот) млн. грн. (даю зуба). 95 відсотків вартості – облаштування місцевості плиткою від Толі.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини