«МХП – Громаді» нагородив корпоративних волонтерів (ФОТО)

Нещодавно в Києві відбулося нагородження корпоративних волонтерів Фонду сталого розвитку «МХП – Громаді», які у 2021 році допомагали у реалізації соціальних проєктів. Понад 3 000 волонтерів з різних куточків України, які є співробітниками компанії, долучилися до 768 ініціатив та активностей. Серед них 25 найактивніших волонтерів отримали відзнаки «Волонтер року» та подарункові набори меду від  грантерів Фонду.

З вітальним словом до присутніх на заході  звернулись директорка Фонду «МХП – Громаді» Тетяна Волочай та директора з організаційної ефективності та управління персоналом МХП Олена Бойченко.

– Серед волонтерів, яких ми відзначаємо, є представники різних підприємств з усіх регіонів, де працює МХП. Зібравшись разом, учасники заходу і познайомились поближче, і змогли ще раз побачити – бажання робити добрі справі об’єднують нас всіх незалежно від місця проживання, – зазначила Олена Бойченко.

– Ми хочемо подякувати волонтерам за приділений час, поділитися результатами спільнодії з усією компанією. Плануємо зробити цю церемонію щорічною. Вона стане ще одним кроком до розвитку корпоративного волонтерства МХП, – наголосила директорка Фонду “МХП-Громаді” Тетяна Волочай.

Гостем заходу стала Анна Бондаренко, засновниця і керівниця ГО «Українська волонтерська служба». Вона поділилась з присутніми історією виникнення волонтерства, основними напрямами в цьому рухові та трендами. За її словами, волонтери – це соціальні інвестори у майбутнє своєї громади і країни в цілому. У кожного з нас є сила робити добрі справи для свого суспільства.

– Ми можемо обирати те, що болить, і те, що хочеться змінити. Від цього залежать і напрями волонтерства, які підтримуємо. Для змін у цілому світі треба велика кількість людей, які можуть зробити зовсім трошки, – переконана Анна Бондаренко. – За статистикою, понад 90 % людей хоч раз у своєму житті  волонтерили, з них 15 % – постійно. У Європі це 20-30 %, у Америці – 45-50 %. Але нам є куди рухатися.

Найчастіше люди обирають волонтерити у сфері екології та зоозахисту. На другому місці – соціальне волонтерство. На третьому – освіта і наука. Корпоративне волонтерство – тренд, який зароджується. Корпоративне волонтерство виникло, коли юристи безкоштовно консультували і таким чином допомагали громаді.

*іміджева інформація

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *