Перед Черкаською обласною радою мітинг (ФОТО)

Перед Черкаською ОДА зібралися сотні мітингувальників. Люди очікують візиту Президента. 

Як видно із транспорантів, люди вимагають звільнення із посади начальниці ГУ Держгеокадастру в Черкаській області Ольги Залоги, через яку близько 800 селян та АТОвців не можуть отримати свої землі, також мітингувальники виступають проти забруднення питної води відходами заводу “Наша Ряба” та проблем із фінансуванням медицини.

ЧИТАЙТЕ: “Президент – це не бюст і не картинка”, – Зеленський відмовився прийняти подарунок

У Черкасах Володимир Зеленський вже відвідав аеропорт, де ознайомився з планом його відбудови. Трансляцію візиту Президента до Черкаського аеропорту дивіться ТУТ. Пряму трансляцію виступу в Черкаській облраді – ТУТ.

Нагадаємо, сьогодні Президент відвідав аеропорт. Після цього він побував на дорозі Р-10. Також Зеленський відмовився прийняти у подарунок від журналістки свій бюст.

Після інспетування дороги Володимир Зеленський направився до Черкаської облради. Там він заслухав представників екологічної, соціально-політичної та економічної сфери Черкащини. Під час обговорення не оминули й питання зриву опалювального сезону в Смілі. Також начальник ГУНП в Черкаській області Валерій Лютий прозвітував Президенту про хід розслідування вбивства Комарова.

Додамо, перед приміщенням облради Зеленського зустріли мітингувальники.

Під час виступу в облраді Президент також представив нового очільника Черкащини.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.