Голова Черкаської ОДА отримав заступників. Хто вони?

Фото із Фейсбуку Романа Боднара

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар нарешті отримав всіх заступників.

Першим заступником глави облдержадміністрації став В’ячеслав Швець. Він проживає у Чернівцях.

З 2005 по 2006 він був головою Сокирянської РДА, далі протягом 6 років очолював управління Державної казначейської служби у Чернівецькій області, у 2015-2019 роках фінансист-економіст приватного підприємства “Фабрика вікон “Люкс”.

Згідно з декларацією, у його власності квартира в Чернівцях та земельна ділянка в області. У спільній власності дружини з іншими громадянами 3 квартири у селі Сокиряни Чернівецької області. В’ячеслав Швець декларує автомобіль Opel Astra G 2008-го року випуску та цінні папери ВАТ «Тернопільська фармацевтична фабрика». Грошових активів родина не має.

Заступником голови ОДА став Юрій Лесюк. Він також з Чернівців.

Світлина від Yurii Lesiuk.

Фото із Фейсбуку

З 1995-го року працює лікарем. З 2004 року до сьогодні – головний лікар  “Чернівецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом. З 2014 року до грудня 2019-го – заступник директора департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

У декларації він вказав, що зберігає 90 тисяч гривень готівкою та 50 тисяч гривень на банківському рахунку. Лесюк декларує Mercedes-Benz E-200 та Opel Vectra, а також квартиру і земельну ділянку в Чернівцях.

Заступником голови Черкаської ОДА став Роман Карманнік.

Фото Черкаської ОДА

Він працює в облдержадміністрації із 2005 року. У 2015 році Карманнік очолив департамент економічного розвитку і торгівлі Черкаської облдержадміністрації, у кінці 2015 року структурний підрозділ був реорганізований у департамент регіонального розвитку, директором якого Карманнік був до останнього часу.

Раніше заступником голови адміністрації став Юрій Безщасний.

Фото Черкаської ОДА

Із 2001 року він працював у органах прокуратури. Безщасний працював заступником начальника слідчого управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України. Саме це управління займалося справами злочинів на Майдані та режиму Януковича.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *